09 listopada 2018 19:48 | Aktualności

11 Listopada

Przedszkolaki i zerówkowicze aktywnie włączyli się w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Ten szczególny dzień świetowali wspólnie z rodzicami i dziadkami, których zaprosili na wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Wszystkie dzieci przyszły do szkoły w mgalowych strojach, wszędzie królowały biało - czerwone barwy. Punktualnie o godzinie 11.11 rozbrzmiały dźwieki "Mazurka Dąbrowskiego" i śpiew wielopokoleniowego chóru. Było to bardzo wzruszające przeżycie dla wszystkich. Następnie przedszkolaki wyrecytowały "Katechizm Polskiego Dziecka" a zerówkowicze zaprezentowały program artystyczny, na który złożyły się wiersze patriotyczne. Swój występ dzieci zakończyły piosenką "Jesteśmy Polką i Polakiem". W trakcie występu goście mogli obejrzeć prezentację multimedialną "Polska - Niepodległa". Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy zechcieli z nami świętować ten tak ważny dla każdego Polaka dzień.