27 listopada 2018 15:54 | Aktualności

Zerówkowicze i przedszkolaki świętują z misiami

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia więc i w naszych grupach nie mogłóo zabraknąć obchodów tego święta. Od rana wszystkie dzieci zjawiały się w przedszkolu wraz ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiakami. Na poczatek wszystkie misie musiały się przedstawić, potem dzieci zaśpiewały misiom piosenkę "Pluszowy miś". Następnie przyszła pora na poranny zestaw ćwiczeń - każdy wykonywał ćwiczenia razem ze swoim pluszakiem. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się, skąd wzięło się to piękne święto. Poznały również najpopularniejsze filmowe i baśniowe misie, oraz gatunki niedźwiedzi, żyjące na świecie. Odbył się również konkurs z "misiowo - niedźwiedziowej " tematyki, w którym dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą. Najlepsi otrzymali nagrody. Nie mogło zabraknąć wspólnych piosenek, pląsów i tańców z misiami. Dzieci obejrzały również zabawny fragment filmu "Paddington" oraz bajkę "Miś Uszatek". Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie. Zerówkowe misie zostały dziś w przedszkolu, aby mogły się w spokoju pobawić. Mamy tylko nadzieję, że nie zrobią za dużego bałaganu jak to miało miejsce w ubiegłym rokuUśmiech.