06 grudnia 2018 20:34 | Aktualności

Mikołaju przyjdź!

I znowu w tym roku byliśmy bardzo grzeczni, bo odwiedził nas Mikołaj.   Już od rana w szkole królował kolor czerwony - były obowiazkowe mikołajkowe czapki, czerwone stroje, pojawiły się też reniferowe rogi. Wszyscy z  niecierpliwością wypatrywaliśmy naszego gościa. I wreszcie się pojawił. Co prawda dla przedszkolaków i zerówkowiczów miał zabawki, a dla "starszyzny" tylko czekolady ale bardzo się z takiego prezentu wszyscy ucieszyli. Najmłodsi z niecierpliwością rozpakowywali prezenty, wśród których były lalki, wózki, samochody, gry, układanki, maszyna do szycia i wiele innych urządzeń.  Mikołaj znalazł czas dla wszystkich - z każdą klasą wykonał sobie wspólne zdjęcie. Obiecał, że za rok znowu nas odwiedzi. Dziękujemy Mikołaju za prezenty i zapraszamy za rok.