20 lutego 2019 20:34 | Aktualności

Super Babcia! Super Dziadek!

W dniu dzisiejszym świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Co prawda z lekkim poślizgiem, ale z wielką miłością i wdzięcznością dla naszych kochanych dziadków. I tradycyjnie nasi ukochani dziadkowie nie zawiedli i tłumnie przybyli, aby obejrzeć nasze występy przygotowane specjalnie dla nich. Na początku programu pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych i złożyła najserdeczniejsze życzenia w imieniu całej szkolnej braci. Występy rozpoczął śpiewająco  chór. Taniec belgijski zaprezentowała klasa VIII, a uczniowie klasy VII zaprosili do wspólnego śpiewu znanych piosenek biesiadnych. Na muzyczny teleturniej "Jaka to melodia" zaprosili uczniowie klasy VI. Jak wygląda dzień babci i dziadka na co dzień zaprezentowali w przedstawieniu uczniowie klasy V, zaśpiewali również dla gości piosenkę. Wesoły kabaret oraz taniec "Czekolada" przygotowała klasa IV.. Wiązankę znanych i lubianych przez babcie i dziadków piosenek wspólnie śpiewały dzieci z klas I - III. Tańcem ze wstążkami oraz piosenką o super babci i dziadku podziękowali zerówkowicze. Najmłodsze dzieci - przedszkolaki miały dla gości krótkie życzenia, wesołą piosenkę i taniec "ługi - bugi". Program artystyczny zakończył chór piosenką "Dozwolone od lat 18-stu", a wszystkie dzieci odśpiewały gromkie "Sto lat". Babcie i dziadkowie otrzymali od dzieci okolicznościowe laurki z życzeniami.